fbpx
+420 739 450 490 emsbodybystrc@seznam.cz

EMS Body Bystrc 

Trénink 

pro maminky

Po porodu znovu štíhlá? To není jen nedosažitelný sen!

Kila dolů

Nabrala jste během těhotenství kila navíc a teď se jich potřebujete zbavit? Ztratila jste svou původní postavu a chcete ji zpět? Nebo Vás trápí celulitida a povadlé kontury ochablého svalstva

Čas je drahý

Přitom nemáte času nazbyt a potřebujete skloubit práci na sobě s péčí o rodinu? Musíte se vejít do náročného harmomogramu všech svých povinností? A co když Vám aktualně zavřeli Vaše oblíbené fitko, nebo cvičební skupinu?  

Odpověď je EMS!

Ať už chcete zhubnout, zpevnit tělo, tónovat kontury, zbavit se pomerančové kůže, nebo prostě jen dělat něco pro sebe – vysoce efektivním řešením je metoda EMS.

EMS znamená „Elektro Myo Stimulace“. To je stimulace svalových vláken pomocí jemných elektrických impulzů.

Při běžném cvičení lze dosáhnout přibližně jedné svalové kontrakce každé dvě vteřiny. Přístroj EMS pošle za stejnou dobu skrze elektrody do svalů 170 impulzů. Tyto impulzy způsobují mikro-kontrakce na úrovni jednotlivých svalových vláken, což zásadním způsobem zvyšuje účinnost cvičení. EMS je schopen aktivovat až 95% svalů v těle.

Revoluce ve světě fitness!

EMS není bolestivé, nebezpečné ani zdraví škodlivé. Cvičení s pomocí elektrických impulzů se běžně využívá již několik desetiletí při léčebných a rehabilitačních procedurách.

Intenzita stimulace je nastavena podle Vašeho vnímání – ve svalech tak cítíte příjemné „brnění“.

Pod vedením zkušeného instruktora je Vám cvičení přizpůsobeno přímo na míru. Nemusíte být ve formě, abyste mohla začít. Tempo a obtížnost vždy odpovídají Vaší výchozí kondici

Stačí 20 minut týdně!

Vzhledem k vysoké intenzitě stačí k celkovému procvičení těla mnohem méně času. Nepotřebujete trávit několik hodin ve fitku. Plnohodnotný trénink obvykle trvá 20 minut jednou týdně.

EMS je komplexní. Během jednoho tréninku procvičíte celé tělo. Nemusíte absolvovat časově náročný kruhový trénink, nebo se zaměřovat jen na vybrané partie.