fbpx
+420 739 450 490 emsbodybystrc@seznam.cz

můj příběh

o mně

můj příběh.
můj cíl.

Jmenuji se Martin Dvořák a podnikám v oboru zdraví, vitality, krásy a dobré kondice těla. Na mém podnikání si cením toho, že mě osobně zbavuje mým zdravotních problémů a jelikož mě velmi baví kreativita a rád se v něčem osobně realizují, rozhodl jsem se pomáhat lidem s podobnými zdravotními problémy.
Rád přijímám výzvy a nemám rád slovo NEJDE. A tak lidem, kterým se i přes pravidelné návštěvy lékařů, maserů, fyzioterapeutů a dalších, nedaří zbavovat svých zdravotních problémů, rád dokazuji, že při opravdové troše snahy o změnu, svých cílů dosáhnout jde.

Jako kluk původem z vesnice jsem se hýbal a sportoval opravdu od narození. Ve třinácti letech jsem začal závodně jezdit na kole v brněnském klubu Favorit Brno.

Jelikož se mi docela dařilo, hlavně v dráhové cyklistice, kde jsem získal i několik medailí a pohárů, myslel jsem, že se cyklistikou budu bavit hodně dlouho.

Jenže moji predstavu rychle ukončil přechod na učiliště na automechanika kde vůbec neměli pochopení pro moje absence kvůli tréninkům a závodům.

A tak během studia učiliště jsem byl nucen závodní cyklistiky zanechat a kolo používat už jen rekreacně k udržování dobré kondice.

Po vyučení automechanikem jsem se autoopravárenstvi a v posledních deseti letech řízeni vozidel věnuji do dnešní doby. Autoopravarenstvi je zaměstnání velice náročné fyzicky, ale jako v té době mladý člověk jsem bral pozitivně to, že ho můžete využít k posílení celého těla a tudíž nemusíte pravidelně navštěvovat posilovnu.

Jenže s přibývajícím věkem se začaly objevovat prvni zdravotní problémy hlavně se zády a já začal přemýšlet o změně zaměstnáni. Jako automechanik a tím pádem fanoušek vozidel jsem si našel práci osobního řidiče. Myslel jsem, že v obleku a téměř bez fyzické zátěže mým problémům se zády navždy odzvonilo.

Bohužel dnes, už v průběhu a po devíti letech této práce zjišťuji , jaký to byl velký omyl.

Z fyzicky náročné se stala časově neomezená, sedavá práce téměř bez pohybu a mé zdravotní problémy místo ústupu a vymizení začaly zesilovat.

Musel jsem čím dál častěji vyhledávat pomoc právě fyzioterapeutů, maserů, výživových poradců a dalších. Jenže díky práci řidiče, bez předchozího časového plánování a cestování po celé Evropě, jsem přestal tyto záležitosti stíhat.

Naštěstí v té době jsem zcela náhodou potkal mého dlouhodobého známého a po zjištění, že se již dlouhodobě zabývá komplexni pomoci lidem právě s těmito problémy, navázáni spolupráce nenechalo na sebe dlouho čekat. Díky jeho profesionálnímu přístupu a doporučení, jsem se svých problémů začal rychle zbavovat.

A jelikož je distributorem opravdu kvalitních přírodních produktů podpory krásy a zdraví těla, navázali jsme spolupráci i z tohoto hlediska. V té době jsem o síťovém marketingu nic nevěděl.

Jelikož se mi díky opravdu kvalitním přírodním produktům rychle dařilo zbavovat mých problémů a mám spoustu známých a kamarádů s podobnými problémy, rozhodl jsem se myšlenku pomoci lidem se zdravím využít k mému podnikání.

Moji myšlenku umocňoval pocit splnění výzvy pomoci lidem a jejich dobrý pocit, pokud se mi i jejich problémy daří postupně řešit.

přidejte se