fbpx
+420 739 450 490 emsbodybystrc@seznam.cz

Investujte do svého zdraví 

Zdravě

s

Martinem

Bez bolesti nemůže přijít úspěch

Kdo jsem?

Můj příběh v kostce

Jmenuji se Martin Dvořák a podnikám v oboru zdraví, vitality, krásy a dobré kondice těla.
Na mém podnikání si cením toho, že mě osobně zbavuje mým zdravotních problémů a jelikož mě velmi baví kreativita a rád se v něčem osobně realizují, rozhodl jsem se pomáhat lidem s podobnými zdravotními problémy.

Proč jsem začal podnikat v oblasti zdraví?

 

Jako kluk původem z vesnice jsem se hýbal a sportoval opravdu od narození. Ve třinácti letech jsem začal závodně jezdit na kole v brněnském klubu Favorit Brno.
Jelikož se mi docela dařilo, hlavně v dráhové cyklistice, kde jsem získal i několik medailí a pohárů, myslel jsem, že se cyklistikou budu bavit hodně dlouho. Jenže moji představu rychle ukončil přechod na učiliště na automechanika kde vůbec neměli pochopení pro moje absence kvůli tréninkům a závodům.

Vše začalo u mých zdravotních problémů

 

Rád přijímám výzvy a nemám rád slovo NEJDE.
A tak lidem, kterým se i přes pravidelné návštěvy lékařů, masérů, fyzioterapeutů a dalších, nedaří zbavovat svých zdravotních problémů, rád dokazuji, že při opravdové troše snahy o změnu, svých cílů dosáhnout jde.

Bez bolesti nemůže přijít úspěch

i ty máš Příležitost změnit svou budoucnost

Využil jsem všech možných dostupných informaci o produktech a pomoci lidem a zjistil jsem, že to je přesně to, co by můj život mohlo naplnit. Síťový marketing mě zcela nadchl.

Samozřejmě jsem si pokládal otázky. Jsem na to a je to pro mé podnikání vhodné? Jak to budu dělat bez zkušenosti? Jak tyto kvalitní produkty budu prodávat?

Rychle jsem ale zjistil, že tyto otázky pro začátek nemají vůbec žádný smysl. Proč? Jelikož nikdy dopředu nevíte co a jak se bude dít, dokud to osobně nevyzkoušite. Diky výborným informacím a lidem z tohoto prostředí jsem pochopil, že nemusím nic prodávat nebo vnucovat se někomu.

Zkušenosti totiž začali spontánně přicházet samy, díky mým osobním zkušenostem a zdravotními výsledky a benefity s kvalitními výrobky a produkty. Kamarádi, známí a dokonce i lidé ze širšího okolí se mě sami ptali na mé možnosti.

Je třeba pochopit, že právě síťový obchod se správnou společnosti a správnými lidmi vás vše postupně učí a tudíž do začátku nepotřebujete žádné odborné zkušenosti. Co ale potřebujete, je odhodláni a trpělivost.

Samozřejmě mě velmi motivovalo moje PROČ?

Chtěl jsem se sám zbavit svých vleklých a otravných zdravotních problémů a změnit svůj život.

Vlastní podnikání vám díky síťovemu obchodu dá sílu, sebedůvěru a pozitivně vás nasměruje přesně tam, kam chcete. Ale sami musíte tu změnu chtít a být připraveni za ni bojovat a změnu realizovat.

Není to jednoduchá cesta, ale i navzdory tomu se mi opravdu daří díky společnosti LR lidem s jejich problémy pomáhat a že mnou vynaložená energie a čas jsou dobrým kapitálem mého podnikání.


Nastartuj své podnikání v oblasti zdraví

\

Jako základní kapitál ti postačí 1800Kč

\

Vše ti vysvětlím a dostaneš potřebné materiály

\

Kdykoliv se na mne můžeš obrátit

Dočetl jsi až sem?

Jestli jste dočetli až sem a chcete na svém zdraví a životě něco změnit, právě jste se dozvěděli o možnosti, jak těchto změn dosáhnout. A vůbec to nemusí trvat dlouho. Pokud chcete, tak vám pomohu jak v oblasti zdraví a vitality, tak v oblasti realizace profesní změny. Svou prací a podnikáním jsem si splnil spoustu cílů, jak osobních, tak kariernich. Zažil jsem i pády, ale to k úspěšné cestě k vrcholu samozřejmě také patří .

Připoj se!

Vyplň krátký formulář a já se ti ozvu!